NetkoLik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Net Sarhoslarının Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç?

2 posters
YazarMesaj
wallace

wallace

Erkek
Ruh halleri : YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç? Partyci
Tuttuğunuz Takım : YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç? 15sa4hs
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 0

YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç? Empty
MesajKonu: YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç?   YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç? I_icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 7:02 pm

Beşiktaş Kulübü, Avusturya kampında birbirleriyle kavga ettikleri için kadro dışı bırakılan kaptanlar İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ı satma kararı aldı.
.
Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, bugün yaptığı toplantıda, iki futbolcu ile ilgili alınacak kararı görüştü. Toplantının ardından yapılan açıklamada, daha önce kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın süresiz kadro dışı bırakılma cezalarının devam etmesinin kararlaştırıldığı belirtilirken, ''Yönetim Kurulu, her ikisinin de 150'şer bin YTL para cezası ile cezalandırılmalarına ve tespit edilecek bonservis bedelleri ile satışa çıkarılmalarına karar vermiştir'' denildi. Crying or Very sad
wallace

wallace

Erkek
Ruh halleri : YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç? Partyci
Tuttuğunuz Takım : YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç? 15sa4hs
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç?   YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç? I_icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 7:55 pm

ben bir beşiktaşlı olarak yakıştıramadım hiç. Mad
NoLeafCLoVeR
Admin

NoLeafCLoVeR

Erkek
İş/Hobiler : Futbol
Ruh halleri : YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç? Iyi11
Admin Puanı : YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç? Reputationpossscv3
Rep Gücü : 147
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç?   YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç? I_icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 8:42 pm

bencede hiç yakışan bir davranış değil..
türk sporcusu ahlaklı olmalıdır.. Wink
http://www.savasavcu.com

YEni haber.Toroman ile Üzülmeze elveda.YAkıştımı size hiç?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» .........yeni ay...