NetkoLik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Net Sarhoslarının Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Amerikada Eğitim - Spokane Community College (SCC)

YazarMesaj
-sütLü-püsqüüt-
Süper Moderator
Süper Moderator
-sütLü-püsqüüt-

Kadın
Ruh halleri : Amerikada Eğitim - Spokane Community College (SCC) Karisik
Tuttuğunuz Takım : Amerikada Eğitim - Spokane Community College (SCC) 9u915e
Admin Puanı : Amerikada Eğitim - Spokane Community College (SCC) Reputationpossscv3
Rep Gücü : 217
Rep Puanı : 2

Amerikada Eğitim - Spokane Community College (SCC) Empty
MesajKonu: Amerikada Eğitim - Spokane Community College (SCC)   Amerikada Eğitim - Spokane Community College (SCC) I_icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 10:42 pm

Spokane Community College (SCC)
Spokane Community College (SCC), Washington State'te, full akredite edilmiş (onaylanmış) 2 yıllık devlet koleji'dir.

Sunulan toplam 75'ten fazla bireysel program ile, SCC'de Teknik ve Profesyonel Programlar'a çok ağırlık verilmektedir. Çoğu SCC öğrencisi, eğitimini A.A.S derecesi ile tamamlamaktadır. Buna göre SCC, eğitimini 4 yıllık eğitim kurumlarında devam ettirmek isteyen öğrencilere çok yüksek oranda A.A. transfer derecesi verebilmektedir.

Spokane Community College'te kayıt için TOEFL başarısı şartı istenmiyor.

SCC'yi ifade eden özellikler nelerdir?

* Uluslararası öğrenci hayatına ve kültürüne tam katılıma imkan sağlayan küçük bir uluslararası öğrenci popülasyonu.

* 4 yıllık okullara direkt transfer imkanı sağlayan seçkin akademik programlar.

* Küçük ve ölçülü bir şehirde okuma imkanı.
Spokane şehrinin internet sayfasına buradan ulaşabilirsin.

* Harika 4 mevsim iklimiyle güzel ve bir o kadar da temiz bir çevre.

* Güvenli ve samimi bir kampüs ortamı, güçlü toplumsal ve ailevi değerlere sahip bir camia...

* Washington State'teki 4 yıllık devlet ve özel okullardan daha hesaplı maliyetler.

* Uluslararası öğrenciler için sıradışı bir ilgi ve rehberlik hizmeti.

* Küçük sınıflar ve fakülte ve öğretim görevlileriyle daha fazla iletişim kurma olanağı.

SCC yoğunlaştırılmış İngilizce dil programına ilgi duyar mısınız?

SCC'deki ESL programlarının amacı, öğrencinin İngilizce kabiliyetini kısa sürede çabucak geliştirerek, okulun normal düzenli derslerine yazılabilmesini sağlamaktır. Bu program, öğrencinin bütün İngilizce dil becerilerinin iyileştirilmesini hedefler: Okuma, Yazma, Konuşma, Dinleme.

SCC ESL Programı şu imkanları sunar:

* 4 seviyede eğitim

* Washington'daki mevcut en iyi bilgisayarlı dil öğrenim merkezi.

* Sınıflar, SCC'nin düzenli derslerinin yapıldığı kampüstedir.

* ESL öğrencileri, düzenli dersleri takip eden öğrencilerle aynı ortamı paylaşırlar ve bütün öğrenci aktivitelerine birlikte katılırlar: International Club, Peer Mentor Program ve kampüsteki 30 öğrenci kulübü

Student Service hakkında açıklamalar

International Programlar alanında görevli okul çalışanları, uluslararası (yabancı) öğrenciler için bir dizi özel hizmetler sunmaktadırlar: Uluslararası öğrenci tavsiyesi, uluslarası öğrenci transkript evaluasyonu, VISA/INS Assistance, çok aktif bir International Student Club, eşsiz bir Peer Mentor birliği ve home stays with US families (Amerikan ailelerinin yanında kalma imkanı).

Daha fazla bilgi almak ve soruların için Spokane Community College'e aşağıdaki adresten mail yazabilirsiniz.

sfccinfo@spokanefalls.edu

Okulda sanal bir gezinti yapmak için tıkla.
Okul kayıt bilgilerini buradan öğrenebilirsin.

Daha fazla bilgi için okulun sitesini ziyaret et.

Amerikada Eğitim - Spokane Community College (SCC)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-