NetkoLik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Net Sarhoslarının Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

===bebişler===

YazarMesaj
karamella
Co-AdmiN
Co-AdmiN
karamella

Kadın
Ruh halleri : ===bebişler=== Eglenc10
Tuttuğunuz Takım : ===bebişler=== 15sa4hs
Admin Puanı : ===bebişler=== Reputationpossscv3
Rep Gücü : 72
Rep Puanı : 7

===bebişler=== Empty
MesajKonu: ===bebişler===   ===bebişler=== I_icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 4:22 pm

===bebişler=== 11iu4

===bebişler=== 65kopyabo4

===bebişler=== Bebek108aitj5

===bebişler=== Yasasinyemekyemekkbebekkt8

küçüktüm daha bebeğim.seni algılayamayacak kadar,orda olduğuna karnımda olduğuna inanamayacak kadar,inandığımda ise çaresizliğimden sana kızacak kadar küçüktüm.sense bir damlaydın karnımda.hissetmemiştim ilk önce hiçbir şey.sonra büyüdün biraz.kıpırdamaya başladın.o zaman anladım ; canımdan bir canlı vardı orda.benimle birlikte yiyiyor,her yere benimle birlikte geliyor ve benimle birlikte büyüyordun.
sana dair pişmanlıkların başlamıştı.ama artık tereddüt etmek için bile geç iken pişman olmak hiçbir şeyi değiştirmiyordu...elimden hiçbir şey gelmiyordu.sadece ağlayabiliyordum.hiç bitmeyecek gibi bir sancı tutardı ağladığımda.sende ağlıyordun çünkü,hissediyordum.çok sürmedi bu ikilem.gitmen gerekiyordu bebeğim...
şimdi yalnızca rüyalarımdasın.çok güzel bir kız çocuğusun.büyümüşsün.upuzun,simsiyah saçların var.ağlıyorum seni görünce.uzanıp siliyorsun gözyaşlarımı.kızma annecim diyorum.gülüyorsun sadece,arkanı dönüp gidiyorsun...[img]
http://www.olmayansite.com

===bebişler===
1 sayfadaki 1 sayfası