NetkoLik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Net Sarhoslarının Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tavuk suyuna corba

YazarMesaj
-sütLü-püsqüüt-
Süper Moderator
Süper Moderator
-sütLü-püsqüüt-

Kadın
Ruh halleri : tavuk suyuna corba Karisik
Tuttuğunuz Takım : tavuk suyuna corba 9u915e
Admin Puanı : tavuk suyuna corba Reputationpossscv3
Rep Gücü : 217
Rep Puanı : 2

tavuk suyuna corba Empty
MesajKonu: tavuk suyuna corba   tavuk suyuna corba I_icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 5:13 am

tavuk suyuna corba 2005936650539226887rsqv5

Tavuk Suyuna Çorba
Sevgi ve Arkadaslik Üzerine Öyküler

"Kimi gülünç, kimi esin kaynagi olan bu öyküleri bütün gece elimden birakamadim. Yüregi soguyanlarin gerçekten de yüregini isitacak öyküler tümü de..."
-Taran Smith-
aktör, Home Improvement

"Tavuk Suyuna Çorba yetiskinlerin "Ben çocukken..." diye basladiklari öykülerden olusmuyor. Çocuklar yazmis bu öyküleri, çocuklar için. Okunmasi bir zorunluluk olan bir kitap!"
-Rick Dees-
Weekly Top 40

Çocuklar hep kendileri için yazilmis bir Tavuk Suyuna Çorba istiyorlardi. Iste karsinizda! Tavuk Suyuna Çorba Yüregini Isitacak Öyküler dokuz yasindan on üç yasina kadar olan çocuklar için yazildi.
Yasam bazen sizler için bir gol atmak, bazen de arkadaslarinizla oynamaktir. Fakat diger zamanlarda, yasam çok daha karmasik olabilir: Basinizi çevirdiginiz her yerde siddet vardir, bosanan annebabalarin sayilari artiyordur, en yakin arkadasiniz bir baska sehre tasiniyordur ya da siz çevrenize uyum saglayamiyorsunuzdur.
Iste sorulariniza yanit bulabileceginiz, sizi yüreklendirecek ve düslerinizi gerçeklestirmenizde size yardim edecek bir kitap var elinizde.
Bu kitap, arkadaslik ve aile konularina iliskin öyküleriyle sizleri güldürecek, kahraman çocuklara ve verilmesi gereken zor kararlara iliskin öyküleriyle sizleri aglatacak, düsündürecek ve kendinizi daha iyi hissetmenizi saglayacak.
En çok satan kitaplar listesinin basinda gelen Tavuk Suyuna Çorba dizisinin yazarlari arasina bu kez Patty Hansen ve Irene Dunlap da katildilar. Patty Hansen, Mark Victor Hansen'in esidir. Patty Hansen ayni zamanda Tavuk Suyuna Çorba-Seçme Öyküler'in yazarlarindan biridir. Irene Dunlap yazar, caz vokalisti ve iki çocuk annesidir.

Not: yhaff ben okudugumda gercekten begenmiştim ama su günLerde kankam da okuyoo.. akLıma geLdi.. payLasıyım dedim
tavuk suyuna corba Smile

tavuk suyuna corba
1 sayfadaki 1 sayfası